Ohlédnutí za prázdninami a výstavy

10.09.2018

Dlouho jsme zde nic nenapsali. Nějak o prázdninách nebyl čas. Byla to samá dovolená a výlety :-)

S Abbynkou jsme se zúčastnili agility tábora, který vedla úžasná Martina Konečná. Moc nás to obě chytlo a začali jsme navštěvovat agility klub Miacis.

Po štěňátkách Abby vypadal příšerně. Vypadaly jí všechny chlupy a tak jsme doma měli chvíli ohaře. Postupně se Abby začala pěkně nasrsťovat a ačkoliv ještě nemá dorostlé dlouhé chlupy na ocase a takzvané kalhotky na zadku, vypadá už dobře a pomalu se vrací do formy. 

Co nám ale zůstalo z období štěňátek, je její žravost. Abby byla vždy spíše nejedlík. Většinu pamlsků i plivala a u cvičení nepotřebovala. Teď by sežrala úplně vše, takže ji musíme hlídat a i denní dávku granulí odvažujeme.

Jinak jsme moc rádi za všechny fotky a zprávy z domovů našich štěňátek. Noví majitelé jsou všichni úžasní a poctivě se hlásí. Některé fotky rády sdílíme na Fb, tak můžete mrknout ;-)

V sobotu 1. 9. 2018 se naše červená holčička Abby's Elves Azari - Nixí zúčastnila první výstavy Floracanis v Olomouci. Holky si vyběhali VN1. Moc gratulujeme!

O víkendu 8. - 9. 9. 2018 jsme se zúčastnili klubové výstavy Retriever Klubu v Brně Žebětíně. Na výstavě byly i naše dvě štěňátka Abby's Ninja Lloyd - Duck  a Abby's Elves Azari - Nixí. Obě štěňátka i jejich majitelé byli moc šikovní a dostali krásné hodnocení. Obzvláště Duck se velmi líbil!

Výsledky sobota

Abby's Ninja Lloyd - VN1, BOB Puppy
Abby's Elves Azari -  VN2
Abby from Hana Fields - V1, CAC, CC, Klubový vítěz

Výsledky neděle

Abby's Ninja Lloyd - VN1, BOB Puppy
Abby from Hana Fields - V1, CAC, CC, BOS, Klubový vítěz